До розмінування на Донбасі планують залучити міжнародні організації

Постійні обстріли не дозволяють фахівцям повноцінно працювати над розмінуванням.

Україна планує залучити до розмінування на Донбасі фахівців міжнародної гуманітарної організації.

Про це у Facebook повідомила прес-секретар представника України в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Україна пропонує, щоб питаннями розмінування в так званій "сірій зоні" зайнялися експерти однієї з міжнародних гуманітарних організацій, а саме - взяли на себе маркування замінованих ділянок", - зауважила вона.

Постійні обстріли не дозволяють фахівцям повноцінно працювати над розмінуванням.

Пізніше спеціальний представник діючого голови ОБСЄ в тристоронній контактній групі Мартін Сайдік заявив, що всі сторони конлікту погодилися на надання доступу Міжнародному комітету Червоного Хреста на територію між блокпостами для позначення і огородження мінних полів.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, коли будуть розміновані пріоритетні ділянки на Донеччині. Підгрупа з безпеки Тристоронньої контактної групи відзвітувала про розмінування двох з 12 пріоритетних ділянок на Донбасі. Узгоджені терміни про розмінування решти ділянок до 21 березня. 

Також вУкраїну спрямована технічна місія ООН щодо оцінки потреб у протимінній діяльності. Експерти місії дадуть оцінку масштабам загроз, пов'язаних з мінно-вибуховими пристроями.

В Минске окончено заседание Трехсторонней контактной группы. Вопросом первостепенной важности остаётся проблема безопа...

Posted by Darka Olifer on Wednesday, February 24, 2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: