До рук бойовиків потрапив список з контактними даними журналістів, акредитованих в АТО - ЗМІ

Дані отримані станом на жовтень 2014 року.

На одному із сайтів бойовиків з'явився список українських і закордонних журналістів з їхніми контактними даними, які були акредитовані в зоні АТО на початку конфлікту.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на співрозмовника в спецслужбах.

Він розповів, що днями один з сайтів бойовиків оприлюднив дані українських й іноземних журналістів – прізвища і телефони, які подавали свої дані для отримання акредитації в АТО. Дані отримані станом на жовтень 2014 року.

Список складається із понад 1900 прізвищ журналістів: це співробітники провідних телеканалів, інтернет-видань, газет, журналів, місцевих каналів та місцевих видань.

Для отримання акредитації журналісти мали надати копії свої паспортів, копії прес-карт та безпосередньо запит від видання з вказаним контактним номером журналіста. Таким чином, можна припустити, що бойовики можуть володіти персональними даними журналістів, зазначає видання.

СБУ наразі проводить розслідування, яким чином інформація про акредитацію могла потрапити в руки бойовиків.

Гіперпосилання та назва сайту не наводяться, щоб не поширювати інформацію про контактні дані журналістів.

Сайт "Миротворець" вирішили закрити

Сайт, що займався збором даних про терористів ДНР та ЛНР вирішили закрити. Новина про це на першій сторінці видання. Причина - скандал із даними акредитованих у ЛНР та ДНР журналістів, які розмістили на сайті кілька днів тому. Однак, після вимог уповноваженого з прав людини, Євросоюзу та журналістської спільноти, дані прибрали.

Нагадаємо, раніше сайт "Миротворець" спричинив скандал через публікацію списків з даними тисяч українських журналістів, які отримали акредитації у бойовиків. Це викликало великий резонанс у суспільстві, медійній спільноті, а також у чиновників ЄС.

13 травня "Миротворець" оголосив про своє закриття, а 15 травня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що проект "Миротворець" поновить свою роботу.

24 травня "Миротворець" опублікував новий список журналістів з акредитацією в самопроголошеній "ДНР". До списку увійшли дані 293 співробітників іноземних ЗМІ з 59 країн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: