Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До рук бойовиків потрапив список з контактними даними журналістів, акредитованих в АТО - ЗМІ

Дані отримані станом на жовтень 2014 року.

На одному із сайтів бойовиків з'явився список українських і закордонних журналістів з їхніми контактними даними, які були акредитовані в зоні АТО на початку конфлікту.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на співрозмовника в спецслужбах.

Він розповів, що днями один з сайтів бойовиків оприлюднив дані українських й іноземних журналістів – прізвища і телефони, які подавали свої дані для отримання акредитації в АТО. Дані отримані станом на жовтень 2014 року.

Список складається із понад 1900 прізвищ журналістів: це співробітники провідних телеканалів, інтернет-видань, газет, журналів, місцевих каналів та місцевих видань.

Для отримання акредитації журналісти мали надати копії свої паспортів, копії прес-карт та безпосередньо запит від видання з вказаним контактним номером журналіста. Таким чином, можна припустити, що бойовики можуть володіти персональними даними журналістів, зазначає видання.

СБУ наразі проводить розслідування, яким чином інформація про акредитацію могла потрапити в руки бойовиків.

Гіперпосилання та назва сайту не наводяться, щоб не поширювати інформацію про контактні дані журналістів.

Відео Сайт "Миротворець" вирішили закрити

Нагадаємо, раніше сайт "Миротворець" спричинив скандал через публікацію списків з даними тисяч українських журналістів, які отримали акредитації у бойовиків. Це викликало великий резонанс у суспільстві, медійній спільноті, а також у чиновників ЄС.

13 травня "Миротворець" оголосив про своє закриття, а 15 травня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що проект "Миротворець" поновить свою роботу.

24 травня "Миротворець" опублікував новий список журналістів з акредитацією в самопроголошеній "ДНР". До списку увійшли дані 293 співробітників іноземних ЗМІ з 59 країн

Залиште свій коментар

Вибір редакції