Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"До втрат неможна звикнути": перший загиблий у липні військовий мріяв про футбол і давав інтерв’ю

Морпіху було всього 22 роки.

Морський піхотинець Едуард Федоров став першим захисником України, життя котрого обірвалося цього липня. Він помер у шпиталі Харкова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Едуарду було 22 роки, він родом з Черкащини. У дитинстві мріяв стати футболістом, а став морпіхом – добровільно пішов на фронт, пройшов не одну ротацію, був кулеметником. Його дружина нині чекає на первістка.

ВідеоУ шпиталі Харкова помер морський піхотинець Едуард Федоров

Йому було 22 роки. Родом з Черкащини. У дитинстві мріяв стати футболістом, а став морпіхом. Добровільно пішов на фронт - пройшов не одну ротацію, був кулеметником. Його дружина нині чекає на первістка. 27 червня під час артилерійського обстрілу, у Водяному на Приазов'ї, отримав осколкове поранення. 5 днів лікарі боролись за життя хлопця. 

У шпиталі Харкова помер морський піхотинець Едуард Федоров

27 червня під час артилерійського обстрілу у Водяному на Приазов"ї боєць дістав осколкове поранення. П’ять днів лікарі боролись за його життя, але врятувати не зуміли. Місяць тому у своєму останньому інтерв’ю Едуард говорив про смерть на війні. "До втрати бойових товаришів ніяк не можеш звикнути. Для мене це тяжка втрата, ти знаєш людину, ти багато часу з ним пройшов – і його немає. Тяжко уявляти, до цього ніхто не може звикнути", - говорив тоді морпіх.

Військове командування вже висловило співчуття рідним та близьким бійця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції