До зони АТО було мобілізовано більше 3,5 тисяч залізничників

На допомогу мобілізованим і пораненим було надано понад 19 млн грн.

Від початку протистояння на сході України до лав ЗСУ було мобілізовано 3590 залізничників.

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

"Наразі 2250 залізничників уже повернулися з АТО на постійне місце роботи. Інші мобілізовані працівники ПАТ "Укрзалізниця" продовжують проходити військову службу, боронячи країну від агресора", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі повідомили, що ля підтримки військових та їхніх сімей мобілізованим і пораненим у зоні АТО залізничникам надано понад 19 млн грн.

 Ще понад 4 млн грн отримали сім'ї загиблих працівників галузі.

"Укрзалізниця пишається своїми героями. Починаючи з 2014 року десятки залізничників, які відстоювали територіальну цілісність країни, були відзначені державними та галузевими нагородами. Цього року галузеві нагороди до Дня захисника України отримають 62 залізничники, - зауважили у відомстві.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко заявив, що він як верховний головнокомандувач не планує оголошувати сьому хвилю мобілізації

Зауважимо, що 4 жовтня в Україні стартував призов на строкову службу. Відповідне розпорядження раніше було затверджено урядом. За документом, протягом жовтня-листопада в армію планується призвати 13 тисяч 908 осіб.

Осінній призов, інфографіка

Залиште свій коментар

Наступна публікація