Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донецькі бойовики віддали українським військовим тіло загадково померлого чоловіка

Терористи переконують, що це полонений солдат ЗСУ.

На лінії розмежування між окупованим Донецьком і Мар'їнкою представники окупантів передали українській стороні тіло мертвої людини. Терористи стверджують, що це військовослужбовець, який потрапив у полон у травні 2019 року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Саме в той час восьмеро бійців 53-ї бригади їхали вантажівкою до Костянтинівки, але через помилку в орієнтуванні заїхали повз наше КПВВ "Новотроїцьке" на окуповану територію, де їх затримали бойовики. Терористи "ДНР" стверджують, що заручник загинув у камері, де його утримували.

Соцмережі окупантів обговорюють версії його загибелі – український військовий наклав на себе руки або втратив життя через тортури. Утім, кому насправді належить тіло, ще слід остаточно встановити, бо, за словами офіцерів цивільно-військової співпраці, його передали без одягу, без особистих речей і без документів.

Відео Бойовики передали тіло військовослужбовця, який, нібито, потрапив у полон у травні 2019 року

Сьогодні на лінії розмежування між окупованим Донецьком і Мар'їнкою представники окупантів передали українській стороні тіло військовослужбовця, який, як вони стверджують, потрапив у полон у травні 2019 року. Боєць загинув у камері, де його утримували. Соцмережі окупантів обговорюють версії його загибелі - український військовий наклав на себе руки або втратив життя через тортури. Втім, кому насправді належить тіло, ще треба остаточно встановити.  

Бойовики передали тіло військовослужбовця, який, нібито, потрапив у полон у травні 2019 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції