Допомагали руйнувати місто: депутати від "ОПЗЖ" в Маріуполі були інформаторами ворожої армії

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Допомагали руйнувати місто: депутати від "ОПЗЖ" в Маріуполі були інформаторами ворожої армії

Фото: Getty Images

Колаборанти не просто підтримали ворога, але й коригували обстріли критичної цивільної інфраструктури міста.

Маріупольські депутати від партії “Опозиційна платформа — За життя” (“ОПЗЖ”) надавали інформаційну підтримку окупаційній ворожій армії, фактично коригуючи вогонь, яким було знищено критичну інфраструктуру міста, що призвело до гуманітарної катастрофи.

Про це повідомили у міській раді Маріуполя, назвавши прізвища колаборантів. 

У повідомленні нагадали, що з перших днів війни окупанти прицільним вогнем знищували об’єкти життєзабезпечення міста. 

“Комунальні підприємства та техніку. Склади з продовольством та медикаментами. Вежі мобільних операторів та лінії електропередачі. Насосні станції та магістральний водопровід з резервного водосховища. Було спалено всі міські автобуси, підготовлені для евакуації населення. Місце зборів надзвичайного штабу міських служб досить швидко дискредитувалося і також зазнавало обстрілів”, - перерахували у міській раді Маріуполя.

Як виявилося, допомогли росіянам швидко паралізувати місто та створити гуманітарну катастрофу п’ятеро депутатів від “ОПЗЖ”: 

  • Костянтин Іващенко; 
  • Дмитро Хаджинов; 
  • Євген Хармишев;
  • Наталія Сотнікова;  
  • Олена Карпенко.

“Зараз спільники геноциду в Маріуполі активно сприяють створенню окупаційної адміністрації. Всі матеріали щодо колаборантів вже передано до СБУ", - йдеться у повідомленні.  

Нагадаємо, окупанти планують провокацію у Маріуполі, щоб звинуватити Україну та ЗСУ. Головне завдання російської пропаганди сьогодні – максимально переключити увагу аудиторії.

Читайте також:

Наступна публікація