Довкола Бахмута окупанти застосовують тактику "кліщів": голова ОВА описав ситуацію там

Довкола Бахмута окупанти застосовують тактику "кліщів": голова ОВА описав ситуацію там

Фото: Associated Press

Окупанти намагаються витиснути українських захисників з Бахмута.

Російські війська намагаються оточити Бахмут, однак вони не тримають під своїм повним вогневим контролем траси, що ведуть до міста.

Про це очільник Донецької ОВА Павло Кириленко розповів у інтерв'ю "Радіо Свобода" 6 лютого.

Очільник Донеччини поінформував, що загарбники не тримають під повним вогневим контролем траси до Бахмута, але вони можуть обстрілювати дороги з артилерії та РСЗВ. Зокрема, ворог може знищувати будь-який цивільний рух по цих дорогах.

"Так само нам зрозуміло це, як ворог намагається діяти: не просто заходити у місто, а й застосовувати тактику так званих "кліщів" – коли обходити з обох боків те чи інше місто. У даному випадку цей намір є по і по Бахмуту, щоб видавити наших захисників з міста", – описав ситуацію Кириленко.

Він додав – окупанти розуміють, що ставлення військового командування України до бійців Сил оборони відрізняються від ставлення Росії до її солдатів.

"І розуміють, що ми будемо, як я вже сказав, одним з головних пріоритетів тримати збереження життя наших захисників", – сказав голова Донецької ОВА.

Нагадаємо, напередодні військово-політичний оглядач Олександр Коваленко повідомив, що в секторі Бахмута сконцентровано дуже велику кількість російських десантнтників, але недостатньо для того, щоб повноцінно атакувати місто. За оцінками аналітика, ворог намагається зайти в Бахмут та розпочати міські бої. 

Водночас того ж дня президент Володимир Зеленський повідомив, що російські окупанти намагаються оточити Бахмут і зламати там українську оборону. ЗСУ продовжують протидіяти противнику.

Один боєць на позицію: військові у Бахмуті в неймовірних умовах тримають штурми з усіх боків

Один боєць на позицію: військові у Бахмуті в неймовірних умовах тримають штурми з усіх боків

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація