Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина полоненого російського майора не виходить на зв'язок, в Росії відмовляються його визнавати

Володимир Старков дав інтерв'ю європейського телеканалу.

Після свого арешту в Україні полонений майор російської армії Володимир Старков намагався дозвонитися до своєї дружини, але безуспішно. Спроба кореспондента каналу Euronews додзвонитися до Лариси Старкової теж не принесла результату.

Кореспонденти просили підтвердити особистість Старкова, але Міністерство оборони Росії і російське посольство в Києві не відповіли на запит Euronews.

В інтерв'ю телеканалу він розповів, що на момент затримання він був діючим військовим російської армії.

"На момент затримання я проходив службу в Збройних силах Російської Федерації. Звання – майор. У підрозділі міста Новочеркаське. Але на ділі я служив у частині 08 805 у місті Донецьк в Україні", – сказав Старков.

За його словами, багато російських військових, які воюють на Донбасі, не є добровольцями. У 2014 році його перевели в Ростовську область, а в березні оголосили, що він буде служити у Східній Україні.

"Нас зібрали в актовому залі і оголосили, що ми будемо служити на тих же посадах, але продовжимо службу в Україні. У Донецьку і Луганську. Родичів інформувати було заборонено", – каже Старков.

В обов'язки майора входив облік озброєнь. Під час арешту у нього вилучили підроблене посвідчення і боєприпаси, призначені бойовикам.

Володимир Старков був заарештований 25 липня. Вантажівку зі зброєю, в якій він перебував, затримали на пропускному пункті "Березове". Він прямував з Донецька в Ясне, яке контролювали бойовики, але заблукав і був узятий в полон українськими військовими. Зараз Старкова заарештовано, він знаходиться у в'язниці в Києві, йому пред'явлено звинувачення в тероризмі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції