Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дві пенсіонерки з непотребу пошили тисячі пар валянок і рукавиць для фронту

Старий одяг та обрізки тканини звозять волонтери.

Тисячі пар валянок і рукавиць для бійців пошили дві пенсіонерки з села біля Кропивницького. Обидві жінки багато років тому переїхали туди з Донеччини. Але війна у рідному краю їм болить. Тому уже 4 роки поспіль  вони обшивають українське військо і сподіваються, що колись на їхній батьківщині настане мир, йдеться у ТСН.19:30.

Із старого одягу, залишків тканини та вати дві восьмидесятирічні пенсіонерки уже чотири роки шиють валянки і рукавички для українських військових. За день встигають по дві пари.

До клієнтів підхід індивідуальний - шиють розміри, потрібні підрозділам. Цілими днями без вихідних тут кипить робота. Подруги-швачки бояться лише одного: щоб не здалася їхня помічниця – старенька швейна машинка. Їй вже близько 60 років.

Відео Тисячі пар валянок і рукавиць для бійців пошили дві пенсіонерки з села біля Кропивницького

Обидві жінки багато років тому переїхали туди з Донеччини. Але війна у рідному краю їм болить. Тому уже 4 роки поспіль  вони обшивають українське військо і сподіваються, що колись на їхній батьківщині настане мир. У сільській майстерні побувала ТСН.  

Тисячі пар валянок і рукавиць для бійців пошили дві пенсіонерки з села біля Кропивницького

Сировину для валянок у цю імпровізовану майстерню мішками звозять волонтери. І у майстринь не пропадає жодного клаптика. На пошиті майстринями валянки волонтери купують калоші і вже комплектами відправляють на фронт. 

"В район Маріуполя на фронт поїдуть ці валянки. Будуть гріти наших бійців. Солдатам  це найголовніше. Тому що підтримка для військового, для бійця, який сидить у холодному окопі – це саме важливе", - каже волонтер Ігор Козуб.

Майстрині ж кажуть: обшиватимуть військо, поки в цьому буде потреба. Просять лише надсилати їм тканину – у село Клинці, на Кіровоградщину.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Залиште свій коментар

Вибір редакції