Двоє військових, які зникли після гасіння пожеж, підірвалися на ворожому мінному полі

Двоє військових, які зникли після гасіння пожеж, підірвалися на ворожому мінному полі

Двоє українських воїнів були відрізані полум'ям від особового складу поблизу Верхньоторецького.

На Донбасі загинуло двоє військовослужбовців зі складу ООС, яких від ранку розшукували після того, як їх відрізало від решти товаришів під час гасіння масштабних лісових пожеж. Двоє захисників підірвалися на вибухівці на мінному полі окупантів. 

Про це повідомляє оперативно-тактичне угруповання "Схід"

"Під час евакуації особового складу, обходячи осередок вогню в "сірій зоні", двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил підірвались на невідомому вибуховому пристрої на мінному полі противника", - йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, що про зникнення двох українських воїнів стало відомо вранці 6 вересня. Бійці були відрізані полум’ям від решти особового складу поблизу Верхньоторецького. Разом з ДСНСниками та особовим складом інших підрозділів ООС військові ЗСУ займалися ліквідацією масштабних лісових та степових пожеж. 

Зазначимо, що в ООС повідомляли, що причиною масштабних пожеж у Луганській області, де вогонь вже забрав життя однієї людини, імовірно, є підпал з боку збройних формувань Російської Федерації. На це вказує характер виникнення епіцентрів горіння та їхнє поширення. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів