Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-керівника Держслужби у справах ветеранів та учасників АТО підозрюють у розкраданні 22 млн грн

Йому обирають запобіжний захід

Київські правоохоронці повідомили про підозру колишньому голові Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції за фактом службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки

Про це йдеться на офіційному сайті Державного боро розслідувань. 

Слідчими ДБР встановлено, шо у 2015 році підвідомча йому установа уклала договори з іншими організаціями щодо надання психологічної реабілітації постраждалим учасникам АТО за державні кошти. Однак, щоб привласнити собі фінанси, у актах приймання-передачі наданих за договорами послуг вказувались завищена кількість учасників АТО, яким нібито було надано реабілітацію, а також обсяг таких послуг.

"За даними слідства, колишній голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проявляючи службову недбалість, не здійснив жодних належних заходів для перевірки достовірності відомостей, зазначених в актах приймання-передачі наданих послуг, та затвердив їх. Таким чином, екс-керівник відомства тривало не виконував свої службові  обов’язки належним чином. Цим самим він фактично сприяв можливості привласнення бюджетних коштів у сумі понад 22 млн грн, виділених для реалізації бюджетної програми з реабілітації військових. Варто наголосити, що посада підозрюваного належить до посад державної служби категорії А", - зазначили у бюро розслідувань..

Зараз слідчі теруправління ДБР, спільно зі співробітниками Служби безпеки України проводяться санкціоновані обшуки за місцями проживання осіб, причетність яких до вказаних правопорушень перевіряється.

Стосовно екс-керівника вирішується питання прообрання йому запобіжного заходу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції