Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-ватажок бойовиків Бородай порівняв Захарченка зі слюсарем на чолі тракторного заводу

Колишній "прем'єр ДНР" поговорив з російськими журналістами.

Один з колишніх ватажків так званої "ДНР" Олександр Бородай розкритикував головного бойовика Донецької області Олександра Захарченко.

Із колишнім "прем'єр-міністром ДНР" на вулицях Москви випадково зустрівся російський журналіст Ілля Азар. Вони обговорили побиття кореспондента "Новой газеты" Павла Канигіна і ситуацію, що склалася в окупованих областях України. Бородай, зокрема, заявив, що брак моралі у бойовиків на Донбасі можна пояснити "впливом голлівудських фільмів", а Канигіна у Донецьку побили "заслужено".

 

йшов до таксі з бару Редакція, зустрів у Столешникове провулку Ilya Vasyunin, з ним його Бородай (начебто вони теж случі...

Posted by Ілля Азар on 18 Червень 2015 р.

Пізніше Бородай зустрівся і з Канигіним. У бесіді він порівняв нинішнього ватажка "ДНР" зі слюсарем.

"Зустрів несподівано в мск (Москві – Ред.) Бородая, той сказав, що не можна бити журналістів, Захарченко поводить себе як слюсар, який опинився на чолі тракторного заводу. Але на війні, мовляв, неупередженої журналістки не буває", - написав Канигін на своїй сторінці в Facebook.

 

несподівано Зустрів в мск Бородая, той сказав, що не можна бити журналістів, Захарченко веде себе як слюсар, що зробив...

Posted by Павло Канигін on 18 Червень 2015 р.

Як повідомлялося раніше, бойовики "ДНР" погрожували розправою учасникам протесту після мітингу під стінами Захарченка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції