Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-ватажок "ЛНР" визнав, що бойовики обстрілювали окупований ними Луганськ

Обстрілами займалися терористи з банди Ігоря Плотницького.

Колишній ватажок терористичної організації "ЛНР" Валерій Болотов визнав, що влітку 2014 року бойовики обстрілювали окупований ними Луганськ.

Про це він розповів в інтерв'ю російському виданню Росбалт.

За словами Болотова, обстрілами міста займалися бойовиків з банди "Заря", якою керував нинішній ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький. Також обстрілювали Луганськ бойовики і з інших банд.

"Сюди було заслано багато людей, які повинні були здійснювати диверсії і розкладати дисципліну. А в "Зарі" виявився найбільший відсоток цих "диверсантів", - сказав Болотов.

Екс-ватажок "ЛНР" додав, що свого часу наказав Плотницькому зібрати батальйон для захисту правопорядку в місті, участі в бойових діях і захисту кордонів "ЛНР".

"Однак, як виявилося, батальйон "працював" для іншого. Я намагався, але в мене не було часу, ресурсів і можливості, щоб весь час перебувати поряд і контролювати набір людей. Я довірився Плотницькому, і він сформував батальйон "для себе". Ці люди виконували накази Плотницького, а не мої", - поскаржився Валерій Болотов.

Нагадаємо, Валерій Болотов очолював терористичну організацію "ЛНР" з початку війни на сході України до серпня 2014 року. Потім він заявив, що йде у відставку через те, що "наслідки поранення не дозволяють з повною віддачею сил працювати на цій посаді. Замість нього ватажком "ЛНР" став Ігор Плотницький.

Відео Діти сепаратистів замість казкової Новоросії обирають столицю "хунти"

Залиште свій коментар

Вибір редакції