Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Екшн": військові на передовій з усмішкою коментують офіційне фронтове "перемир’я"

Насправді не минає й дня, аби ворог не дав про себе знати на південній ділянці ООС.

Вилазки диверсантів до позицій українських військових на передовій поблизу Маріуполя припинилися через погоду. Лютий там зараз більше скидається на похмурий та вогкий листопад, і по суцільній багнюці пересуватися дуже важко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бійці щодня роблять генеральне прибирання у бліндажах, бо бруд знадвору, як би не намагався очистити взуття, все одно потрапляє всередину. Пильності при цьому військові не втрачають, бо ворог близько і він регулярно прострілює позиції ООС. Слово “затишшя”, навіть на додачу із прислівником “відносне”, тут має особливе польове тлумачення. "Ну, власне, тихих днів не буває – вони постійно прострілюють то з одного боку, то з іншого. Ну от, чуєте? Там знову щось прилетіло", - каже військовослужбовець ЗСУ на прізвисько “Моня“.

ВідеоНа Приазов'ї українські бійці боряться не лише з ворожими обстрілами, а й складною погодою

Битва на виснаження з російськими окупантами та погодою. Із чужинцями хлопці навчилися - хоч удень, хоч темною порою - миттєво вирішувати всі питання за допомогою зброї. А от із кліматом, зізнаються, трохи складніше, бо впродовж одного дня - і весна, і осінь, і зима.

На Приазов'ї українські бійці боряться не лише з ворожими обстрілами, а й складною погодою

Хлопці кажуть, що на ділянці їх відповідальності тиша тримається лічені години. "Стріляють вони регулярно: вісімдесяті, "сапог", крупнокаліберні кулемети", - перелічує боєць із позивним "Танчик". Ніби на підтвердження цих слів з правого флангу крізь туман, долітає відлуння кількох кулеметних черг.

“Мішаня” на цій українській позиції – один з наймолодших. "І цікаво, і страшно. Ну, людина, правду кажуть, що звикає до всього", - зізнається він. Страх був його супутником у перші кілька днів перебування на передовій, а зараз, розповідаючи про фронтові будні, “Мішаня” використовує інші визначення. "Ви знаєте – екшн! Справді, екшн! Коли вилазиш з окопу, ти їм стріляєш, вони тобі! Ти міняєш позицію, перебігаєш, тільки хочеш вилізти, тут якийсь постріл зробити, а вони вже бачать, звідки ти вилазиш", - розповідає солдат.

Старші й більш досвідчені вояки юнацький азарт вітають, але додають до скарбниці спільних зусиль життєвого досвіду й холоднокров'я. Бо вони всі, від 19-річних до сивочолих, роблять на передовій одну справу і найбільше бажають з перемогою і без втрат повернутися до власних родин. "Ми ж тут і стоїмо для того, щоб у нас все було добре. Щоби всі були живі-здорові", - кажуть військові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції