Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти НАТО відвідали зону ООС

Представники НАТО переймали досвід ЗСУ.

На Приазов'ї група експертів у сфері стратегічних комунікацій з країн НАТО нові підходи, які застосовуються Збройними силами України, органами місцевої влади та структурами сектору оборони й безпеки у напрямках реалізації стратегічних комунікацій в районі проведення операції Об'єднаних сил.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

"Іноземні гості ознайомились із поточною безпековою ситуацією в районі проведення ООС. Під час заходу акцент було зроблено на місце і роль Об'єднаних сил у формуванні надійного безпекового середовища на території Донецької та Луганської областей", - йдеться в повідомленні.

Також особливу увагу було зосереджено на освітньому, культурному та гуманітарному аспектах стратегічних комунікацій Об'єднаних сил, зокрема створення умов для ознайомлення місцевих жителів з новинками українського кіномистецтва, театру, музики, популяризація медіа-освіти серед дітей та юнацтва, надання гуманітарної допомоги.

"Експерти змогли на практиці переконатися в високому рівні довіри людей до українського СІМІС (цивільно-військового співробітництва – ред.), коли відвідали кілька населених пунктів поблизу лінії зіткнення. Зокрема на власні очі побачили як працює унікальний християнський табір відпочинку у Піонерському", – додали в ООС.

Нагадаємо, протягом доби, 19 липня, на Донбасі бойовики 26 разів обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил, 11 разів застосувавши озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.

Відео Українські військовики постійно знаходять докази перебування військ РФ на Донбасі

Докази російської військової присутності: на східному фронті наші бійці знаходять їх постійно. На одній з ділянок передової зібрали цілий арсенал боєприпасів з російським маркуванням. ТСН - з Донеччини.  

Українські військовики постійно знаходять докази перебування військ РФ на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції