"Факультет блатної романтики": команди з "ДНР" їдуть на фестиваль КВК в Сочі

Загалом з окупованої Донеччини на захід поїдуть чотири команди.

Чотири команди гумористів з так званої "ДНР" поїдуть брати участь у зимовому фестивалі "Клубу веселих та кмітливих" у Сочі. Фестиваль триватиме з 11 до 25 січня, повідомляє ТАСС.

Як розповів на прес-конференції так званий "міністр молоді, спорту та туризму ДНР" Михайло Мішин, на фестиваль вже 10 січня поїдуть чотири команди з окупованої частини Донеччини: команда КВК Донецького Національного технічного університету (ДонНТУ) "Малята-олівці", команда Донбаської Національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА) "Зі смаком", "Факультет блатної романтики" (ДонНТУ) і збірна команда КВК Донецького Національного університету економіки і торгівлі (ДонНУЕТ ).

"За весь рік ми зібрали програму, яку будемо показувати на фестивалі. У Сочі буде розподіл за лігами, ми будемо прагнути потрапити до Центральної або Телевізійної ліги", - зазначив капітан команди "Малюки- олівці" Сергій Самохін.

За твердженням організаторів вони подали заявку до Міжнародного союзу КВК та отримали запрошення. Раніше, пише ТАСС, ведучий другої ліги КВК Олександр Масляков-молодший не виключив участь у програмі команд з окупованих частин Луганської та Донецької областей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: