Федерація під прапором Хмельницького. "ДНР" оголосила про створення нової фейкової держави

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Так званою "столицею нової держави" повинен стати Донецьк.

Сьогодні, 18 липня, з'явилося повідомлення про те, що ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко заявив про створення "перехідної держави Малоросія".

Своєю чергою, "в.о. заступника голови Ради міністрів ДНР Олександр Тимофєєв" зачитав в окупованому Донецьку так званий "конституційний акт Малоросії", пишуть інформаційні ресурси бойовиків.

Згідно з "документом",  так званою "столицею нової держави" повинен стати Донецьк. На думку окупантів, створення "нової держави покликане "зупинити громадянську війну і уникнути нових жертв".

Окрім того, бойовики створили "конституційний акт Малоросії", відповідно до якого "Київ збереже за собою статус історико-культурного центру". Своєю чергою, прапором так званої "Малоросії" стане прапор Богдана Хмельницького.

"Конституція Малоросії готується і приймається в первинному варіанті Конституційними зборами і потім виноситься на всенародний референдум. Цьому буде передувати широка громадська дискусія як на регіональному, так і на федеральному рівнях ", - йдеться в "конституційному акті" бойовиків. 

Як повідомлялося раніше, ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив про те, що донецькі окупанти хочуть інтеграції з РФ. Головний терорист Донеччини назвав Росію своєю батьківщиною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції