Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фейкотворці в зоні ООС: у Станиці Луганській помітили чоловіка пропагандистки Скабєєвої

Росіянина з телекамерою впізнав заступник голови Луганської ОДА.

Роботи на території Станиці Луганської, де відбулося розведення військ, відзняв на відео чоловік відомої російської пропагандистки Ольги Скабєєвої. Про це пише у своєму фейсбуку заступник голови адміністрації Луганської області Юрій Клименко.

Демонтаж бетонних споруд між КПВВ «Станиця Луганська» та зруйнованим мостом відбувається під пильним наглядом камери...

Опубліковано Юрієм Клименком Середа, 24 липня 2019 р.

За його словами, Євген Попов відслідковував демонтаж бетонних споруд між КПВВ "Станиця Луганська" та зруйнованим мостом. "Не знаю, яку оцінку надасть команда фейкотворців та провокаторів цій події, але буду слідкувати за інформацією. Просто цікаво, який негатив можна "вижати" з миротворчих ініціатив України", - зауважив автор публікації. Свій допис він доповнили фотографіями.

Цієї зими в кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи члени української делегації посперечалися з журналістами російського державного телеканалу "Росія-1". Спочатку під час коментарів для ЗМІ першого віце-спікера українського парламенту Ірини Геращенко російська журналістка Ольга Скабєєва постійно намагалась її перебивати та вставляти власні коментарі. За це їй кілька разів робили зауваження журналісти, а згодом один із них штовхнув Скабєєву. Одразу після цього перед нею став народний депутат України Борислав Береза, який намагався заблокувати російській журналістці доступ до Геращенко.

Відео Через спробу провести телеміст із російськими пропагандистами Нацрада перевірить телеканал NewsOne

Причина - спроба провести телеміст із пропагандистським телеканалом "Росія-1". Через дії NewsOne регулятор зібрався на позачергове засідання. Активісти, в свою чергу, під стінами Національної ради вимагали покарати телеканал та позбавити його ліцензії. У регулятора, щоправда, заявили - таких повноважень не мають.    

Через спробу провести телеміст із російськими пропагандистами Нацрада перевірить телеканал NewsOne

Залиште свій коментар

Вибір редакції