Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фінляндія хоче взяти участь у миротворчій місії ООН на Донбасі

За словами президента Фінляндії, конфлікт на Донбасі є найсерйознішою проблемою в Європі.

Фінляндія готова брати участь в миротворчій місії ООН на на Донбасі.

Про це заявив президент Фінляндії Саулі Нііністе, - пише Yle.

За його словами, конфлікт на Донбасі є найсерйознішою проблемою в Європі. Мовляв, якщо є можливість її вирішити, то Фінляндія повинна прийняти в цьому участь.

ВідеоРосія змінила свою позицію щодо миротворців на Донбасі після зустрічі з Куртом Волкером

Після зустрічі з представником Сполучених Штатів у Дубаї представник Кремля Владислав Сурков заявив буквально таке: нинішній пакет американських пропозицій виглядає "придатним для реалізації". За словами Суркова, є детальний план розгортання миротворчої місії, прив'язаний до реалізації політичних пунктів Мінських угод.

Росія змінила свою позицію щодо миротворців на Донбасі після зустрічі з Куртом Волкером

Президент Петро Порошенко сказав, що Україна готова обговорити етапи впровадження миротворчої місії ООН, а також перелік країн, які в ній братимуть участь.

Раніше свою можливу участь у миротворчій місії на Донбасі заявили Німеччина, Австрія та Білорусь (як представник Росії).

Україна хоче, аби миротворці були на всій окупованій території, в тому числі й на нині неконтрольованому кордоні Росії з Донбасом. Росія ж хоче, аби миротворці були лише на лінії зіткнення.

Нагадаємо, війна на Донбасі, що розпочалася навесні 2014-го, за останні чотири роки забрала життя понад 10 тисяч людей. Нині ситуацію на Сході України моніторить місія ОБСЄ у складі понад 700 неозброєних цивільних спостерігачів. Проте це не зменшує напруги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції