"Формула Зеленського". Глава МЗС розповів про плани України щодо Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Основний сценарій передбачає вирішити збройний конфлікт мирним шляхом.

У нової влади України є свій план вирішення проблеми війни на Донбасі.

Про це в ефірі ICTV сказав міністр закордонних справ Вадим Пристайко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Є умовна "формула Зеленського", яка говорить про те, що ми зробимо всі кроки, які ми можемо зробити, відповідаючи на очікування нашого, в першу чергу, народу. Наприклад, ми спробуємо повернути всіх наших хлопців і дівчат, це одна частина. Ми спробуємо дотягнутися ментально, месседжами, символами, до нашого народу, який залишився по той бік. Наприклад, будувати міст в Станиці Луганській, щоб люди не лазили з тачками... Ми були не один раз в цьому місці, і президент Зеленський сам доходив. Ми можемо спробувати зробити так, щоб люди не повинні були приїжджати кожні 60 днів перереєструватися, щоб отримувати ту нещасну пенсію, яку вони отримують, а зробити так, щоб людина могла приїхати один раз на рік", - пояснив Пристайко.

Міністр зазначив, що умовна "формула Зеленського" також передбачає, що якщо найближчим часом не вийде, реалізувавши різні заходи, вирішити проблему з війною на Донбасі, тоді "ми повинні перейти до якихось нових радикальних заходів. На все про все у нас є від пів року до року. І "формула Зеленського" завершується фразою, що у нас немає п'яти років, щоб продовжувати переговори. Це і є умовна "формула Зеленського".

Раніше Пристайко заявив, що Україна не підтримує повну амністію для бойовиків на Донбасі.

Відео Вибори на окупованій частині Донбасу можуть бути лише за українським законодавством - Зеленський

Про це заявив президент Володимир Зеленський після спільного брифінгу з президенткою Естонії. Він нагадав, що вибори на Донбасі прописані в мінських угодах і, зокрема про це, він збирається говорити у "нормандському форматі".    

Вибори на окупованій частині Донбасу можуть бути лише за українським законодавством - Зеленський

Відео Ексклюзив ТСН.Тижня: Треба дати Росії можливість м'яко відійти з Донбасу - Курт Волкер

Його прогнози майже завжди стають реальністю. Він впливає на прийняття ключових рішень для України. Себе ж він називає просто каналом комунікації. Блискучого дипломата не дратують ані незручний дерев’яний стілець, ані незручні прямі запитання. Спецпредставник Трампа з питань України Курт Волкер вважає, що треба дати Росії можливість м'яко відійти з Донбасу. Ексклюзивне інтерв'ю - дивіться далі.   

Ексклюзив ТСН.Тижня: Треба дати Росії можливість м'яко відійти з Донбасу - Курт Волкер

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції