Фото з дівчиною та диплом з відзнакою. Що знайшли у нейтралізованого поблизу Авдіївки снайпера

Дата публікації

Знахідки вказують на те, що вбитий був професіоналом високого класу.

У бойовика, нейтралізованого напередодні під Авдіївкою, серед іншого, знайшли картку ведення снайперського вогню та карту з детальним вказанням українських військових позицій. Крім того у його документах вказувалось, що за час перебування у лавах бойовиків він змінив щонайменше два підрозділи так званої "ДНР", передає кореспондент ТСН.

Гвинтівка, якою користувався найманець, – російського виробництва. ТСН стали відомі подробиці події: для виявлення стрільця провели антиснайперську операцію. За оперативними даними СБУ, в районі Авдіївки діяв високопрофесійний снайпер, причому офіцери спецслужби були впевнені, що це – іноземець. Антиснайперську операцію провели силами 72-ї бригади, а смертельне поранення наніс 19-річний контрактник на псевдо "Звір".

Бійці зазначають, що мали на меті затримати стрільця, і надавали йому допомогу на місці зіткнення. Проте поранення, отримане у снайперському двобої, стало фатальним.

Серед особистих речей були фотографії, російські рублі та узбецькі соми, картка "Сбербанку", диплом про закінчення технікуму з відзнакою та абонемент до донецького фітнес-клубу. Також він мав узбецький паспорт та посвідку співробітника державної охорони Узбекистану.

У ЗСУ раніше повідомляли, що у бойовика був і російський паспорт.

Кореспондент ТСН Андрій Цаплієнко

Поблизу Авдіївки нейтралізували снайпера, який майже впритул підібрався до українських позицій

Поблизу Авдіївки нейтралізували снайпера, який майже впритул підібрався до українських позицій

Наступна публікація