ФСБ організувала майстер-клас зі створення російської брехні для ЗМІ бойовиків

Дата публікації
ФСБ організувала майстер-клас зі створення російської брехні для ЗМІ бойовиків

УНІАН

Семінар відбувався на території Росії. 

З метою підвищення ефективності дезінформації та пропаганди на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей ФСБ Росії організовує тренінги з журналістами так званих "ЛДНР" і підконтрольним терористами "ЗМІ".

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Згідно з повідомленням, в Ростові-на-Дону, що в Росії, у готелі "Зірка" пройшов триденний семінар для представників медіа та так званого "міністерства інформації" "ДНР".

"Участь в семінарі взяли представники підконтрольних терористам ЗМІ - "Голос Республіки", "Кочегарка", "Перший республіканський телеканал ДНР", "Ваш Іловайськ" і інші, а також 5 працівників "міністерства інформації ДНР". Семінар проводили представники російських пропагандистських ЗМІ - Life (колишній LifeNews), Росія 24, Перший канал (ОРТ), "Комсомольська правда - Москва", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що офіційною темою семінару було "Підвищення якості медіаконтенту". Семінар відбувався під кураторством ФСБ РФ з метою доведення до представників "ДНР" основних методів ведення інформаційної війни і активізації дезінформації.

Нагадаємо, раніше російські пропагандисти оконфузилися під час висвітлення теми вбивства ватажка терористичного угрупування "Сомалі" Михайла Толстих, відомого за прізвиськом Гіві. В ефірі російського каналу "Россия 24" ведучий заявив про те, замовниками вбивства терориста називають "двох представників українського істеблішменту" і назвав два прізвища - "Зорян і Шкіряк". Вочевидь, він мав на увазі радника глави МВС Зоряна Шкіряка і "розділив" його ім'я та прізвище на дві особи. 

Наступна публікація