ФСБ шукає компромат на ватажків бойовиків на Донбасі, щоб замінити їх російськими офіцерами – ГУР

Уже зміщено з посад трьох командирів батальйонів.

Російська ФСБ готує компромат на командирів бойовиків на Донбасі для їх заміни на російських офіцерів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Зазначається, що представники Південного ВО ЗС Росії за результатами перевірок з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК надали звіти російському командуванню, у яких констатується невідповідність займаним посадам офіцерів ланки "командир батальйону – командир взводу" з числа місцевих найманців за професійними, діловими та морально-психологічними якостями. Таким чином, рекомендується замінити їх кадровими російськими офіцерами.

"З метою підготовки "правового підґрунтя" для реалізації вказаних заходів представниками ФСБ РФ активізовано оперативно-розшукові дії, спрямовані на підготовку компромату на командирів з числа місцевих жителів і проведення превентивних дій з недопущення формування і поширення протестних настроїв серед особового складу, пов'язаних з "кадровими змінами", - йдеться у повідомленні.

ВідеоНа Херсонщині спіймали російських ФСБівців

Повідомляється, що станом на 2 серпня російським окупаційним командуванням вже зміщено з посад трьох командирів батальйонів зі складу 100 окремої мотострілецької бригади (Донецьк), 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) та 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ.

Нагадаємо, на Донбасі продовжує зростати кількість небойових втрат у з'єднаннях і частинах бойовиків та ЗС РФ. В одному з підрозділів російський офіцер під час "сеансу виховання" побив дерев'яною палицею чотирьох підлеглих. За даними розвідників, один із побитих помер, двоє втекли з військової частини, а ще один намагався покінчити життя самогубством. 

Залиште свій коментар