Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Футболіст юнацької збірної України пішов на фронт боронити Батьківщину

Футболіст юнацької збірної України пішов на фронт боронити Батьківщину

Позивний "Денис" нині на позиціях в районі Світлодарської дуги.

Проміняв футбольні газони на поля передової в районі Світлодарської дуги. Замість чистої спортивної форми й кросівок на 20-річному Денисі тепер однострій та армійські берці.

Знімальна група ТСН зустріла на Сході України професійного футболіста, що захищав честь країни у юнацькій збірній, а нині - боронить Батьківщину з автоматом у руках.

Ворог недалеко і постійно нагадує про себе. З останніх спостережень Дениса: цього місяця не було жодної ночі, щоб не вибухали ворожі міни зі снарядами. Ще недавно хлопець ганяв м'яча на найвищому футбольному рівні і так пильно визирав прогалини у захисті команди-суперника. Тепер в окопі, тоді як його однолітки, можливо, десь відпочивають у клубах у тихій частині України.

"Треба розуму набиратись, щось трохи міняти в житті. І, як один "товариш" казав, "навіщо ця війна, віддайте Донбас і вона припиниться". Ні, кажу, вони зрозуміють, що ми здали і захочуть ще, і підуть далі, а навіщо, щоб в усій країні була така війна", - каже військовослужбовець.

Професійний футболіст молодіжної збірної тепер не в кросівках, а в берцях стоїть у полях. Це його перший контракт і не гратиме цей хлопчина у футбол ще щонайменше два роки.

Про те, як бойовики змінили тактику обстрілів, дивіться у сюжеті:

Відео ТСН зустріла на передовій професійного футболіста, який захищав честь країни у юнацькій збірній

Проміняв тилові футбольні газони на поля передової. Замість спортивної форми й кросівок на ньому тепер однострій та армійські берці. Знімальна група ТСН зустріла на передовій професійного футболіста, що захищав честь країни у юнацькій збірній, а нині боронить Батьківщину з автоматом у руках.

ТСН зустріла на передовій професійного футболіста, який захищав честь країни у юнацькій збірній

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції