Гайдай спрогнозував, коли Росія може розпочати новий наступ на Україну

Автор
Христина ГоловчакХристина Головчак
Дата публікації
Перегляди
10к
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гайдай спрогнозував, коли Росія може розпочати новий наступ на Україну

facebook.com/sergey.gaidai.loga/

Окупанти стягують все більше сил до Донецької та Луганської областей

Голова Луганської обласної Військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що новий наступ Росії може статися в будь-який день після 15 лютого.

Про це він сказав в ефірі телеканалу Belsat.

"В принципі після 15 лютого можна очікувати в будь-який час", - заявив глава Луганської ОВА в ефірі телеканалу Belsat.

За його словами, окупанти стягують все більше й більше техніки в Луганську та Донецьку область. Він припускає, що частину техніки окупанти ховають у лісопосадках та будують укріплювальні рубежі для наступу.

Гайдай також розповів, що добігають кінця двомісячні навчання мобілізованих росіян. А для їх перекидання в Україну знадобитися близько 10 днів.

Новий наступ Росії

Військовий експерт Олег Жданов прокоментував поширену у Мережі інформацію, що нібито окупанти під час масштабного наступу на сході планують дійти аж до Дніпра.

Водночас військовий експерт Михайло Самусь заявив, що у Росії недостатньо ударних угруповань для початку нової широкомасштабної операції стратегічного або оперативно-стратегічного рівня.

Аналітики Інституту вивчення війни прогнозують, що Президент Російської Федерації Володимир Путін не готовий ризикувати через загрозу втратити свій статус, тому малоймовірно, що він застосує ядерну зброю.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація