Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Геращенко пояснила, як обиралися ділянки для розведення сторін у зоні АТО

У Мінську визначили перші три такі ділянки.

Станиця Луганська, Золоте і Петровське були визначені першими трьома ділянками для розведення сторін конфлікту на Донбасі через їхнє гуманітарне значення.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявила уповноважена президента України з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко.

"У Станиці Луганській знаходиться абсолютно зруйнований міст, люди просто не можуть переходити через річку, і ми давно говоримо про необхідність ремонту цього мосту. У Золотому ми ще в березні відкрили КПВВ, але бойовики так і не дали дозволу, щоб він працював. Так само і у Петровському – це абсолютно гуманітарне значення", - сказала Геращенко.

Нагадаємо, що 21 вересня, в Мінську було підписано рамкове рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на Донбасі. Прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що була досягнута в Мінську домовленість про відвід військ і озброєння стосується трьох ділянок – Станиці Луганської, Золотого і Петровського.

Відео Геращенко пояснила, чому для відведення військ обрали саме означені три пункти

Залиште свій коментар

Вибір редакції