Головнокомандувач ЗСУ назвав кількість російських військових на Донбасі

Дата публікації
Перегляди
5120
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Головнокомандувач ЗСУ назвав кількість російських військових на Донбасі

Фото: УНІАН

Росія повністю забезпечує незаконні збройні формування військовою технікою, боєприпасами тощо.

Наразі на тимчасово окупованих частинах Донецької та Луганської областей перебуває майже три тисячі  російських військовослужбовців, які виконують роль інструкторів та помічників командирів.

Про це 25 листопада повідомив головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак, пише Укрінформ.

"Сьогодні, за всіма даними нашої розвідки, серед регулярних військ Російської Федерації першого і другого армійського корпусу "ДНР/ЛНР" немає. Сьогодні розвідка говорить, що російських військовослужбовців на непідконтрольній території не більш ніж три тисячі”, — повідомив Хомчак, додавши, що в окопах російські солдати не сидять, а йдеться про російських офіцерів-інструкторів та помічників командирів.

За словами головнокомандувача ЗСУ, незаконні збройні формування на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей на 100% забезпечуються Росією, оскільки ні боєприпасів, ні військової техніки, ні БПЛА там не виготовляється. Техніка оновлюється та ремонтується коштом Росії, а так звані гумконвої постійно залізницею та автотранспортом доставляють пальне, озброєння та військову техніку, відзначив головнокомандувач.

Водночас щодо питання можливості закінчення війни на Донбасі військовим шляхом, Хомчак зауважив: “Виключно військового вирішення проблеми на Донбасі сьогодні немає, там треба, щоб працювали політики, дипломати”.

Він наголосив на щільності розташування населених пунктів у цьому регіоні та зазначив, що наступальні дії призвели б до великої кількості жертв як серед цивільного населення, так і серед українських військових.

Нагадаємо, 24 листопада на Донбасі загинув військовослужбовець з Київської області — 31-річний старший солдат В'ячеслав Мінкін. Його поранив снайпер російських окупаційних військ поблизу Авдіївки. Військового намагалися врятували лікарі, однак він помер у госпіталі. 

Російські окупанти на Приазов'ї геть забули про режим тиші

Російські окупанти на Приазов'ї геть забули про режим тиші

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5120
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація