Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Герой України Гордійчук розповів, що після боїв на Донбасі кілька місяців не міг спати

Тому військовому довелося проходити спеціальну терапію.

Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук виявився фанатом української групи "Океан Ельзи" й розповів, що під час прослуховування пісні "Не твоя війна" думає про хлопців, які віддали життя на Савур-Могилі.

Про це він сказав в інтерв'ю ТСН.

"Я зараз збираю дані про цих хлопців, мені привезуть фотографії, і я хочу у своєму кабінеті зробити куточок пам'яті тих хлопців, які загинули на Савур-Могилі", - зазначив військовий.

Генерал-майор розповів, що перші два-три місяці не міг спати після боїв за Савур-Могилу, тому лікарі у США відокремили його від інших пацієнтів і він кожного дня ходив на спеціальну терапію.

Крім того, він поділився своїми думками щодо свого майбутнього та України.

"Необхідна витримка. Щоб ми не піддавались на провокації, наполягати на виконанні Мінських угод. Вивести війська, кордон під контроль. Потім розбиратись з питаннями виборів, амністії та іншими. А я сам, вважаю, найближчі кілька років найбільшу користь принесу тут – на позиції керівника ліцею Богуна, я ж тут тільки три з половиною місяці", - сказав Гордійчук.

Відео Генерал-майор Гордійчук розповів про родину, загиблих побратимів та силу, яка повернула його до життя

Нагадаємо, що наказ про присвоєння військового звання генерал-майора Гордійчуку вручив президент на параді до Дня незалежності

Залиште свій коментар

Вибір редакції