Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Громадське призупинить акредитацію двох журналістів у зоні АТО після заяви штабу АТО

Експертизу матеріалу Громадського проведуть спеціалісти Міністерства оборони, а додаткову експертизу - Інститут масової інформації.

Громадське погодилося на тимчасове призупинення акредитації двох журналістів у зоні АТО на час з'ясування обставин конфлікту із резонансним відеосюжетом

Про це пише Громадське.ТБ.

Представники Громадського телебачення зустрілися зі співробітниками Міністерства оборони, Адміністрації президента, СБУ та прес-служби ВДВ для обговорення звинувачень на адресу журналістів, які працювали в Авдіївці Донецької області 6 липня.

Сторони домовились про створення робочої групи для з'ясування обставин конфлікту. Громадське вирішило не публікувати сюжет, який відзняли журналісти у промзоні Авдіївки, до завершення експертизи. Експертизу матеріалу проведуть спеціалісти Міністерства оборони, а додаткову експертизу - Інститут масової інформації. Експертиза може тривати близько двох тижнів. На цей час буде призупинено акредитацію в зоні АТО Анастасії Станко та Костянтина Реуцького.

Нагадаємо, 8 липня на адресу Громадського з боку прес-центру штабу АТО пролунали звинувачення. Стверджується, що журналісти Громадського представили кореспондентку російської "Новой газеты" як власну співробітницю. У Громадському ці твердження спростовують.

Раніше прес-центр штабу АТО повідомив про те, що клопоче перед СБУ про припинення акредитації журналістів Громадського ТБ Анастасії Станко, Костянтина Реуцького і спеціального кореспондента російської "Новой газеты" Юлії Полухиной за те, що вони відзняли обстріл українських позицій і двох загиблих українських військовослужбовців в результаті попадання міни в бліндаж. Згідно з повідомленням, представника російського видання журналісти "Громадського ТБ" представили як свого працівника. 

Також на сторінці прес-служби Штабу було опубліковано заяву 81 окремої аеромобільної бригади: військові повідомили, що припиняють свою співпрацю з "Громадське ТБ "через розповсюдження фото - та відеоматеріалів з бойових позицій підрозділів", а також "через співпрацю з російськими інформаційними порталами".

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції