Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Громадянин РФ отримав 12 років в'язниці за ведення агресивної війни проти України

Росіянин воював у складі терористичної організації "ЛНР".

Російський громадянин засуджений до 12 років позбавлення волі за ведення агресивної війни проти України та участь у терористичній організації.

Такий вирок 13 грудня виніс Білокуракинський районний суд Луганської області, передає прес-служба Генеральної прокуратури України.

Зібрані у кримінальному провадженні докази довели, що засуджений воював у складі російської армії у Чечні. У грудні 2014 року він прибув до України, де вступив до банди "Батальйон територіальної оборони Козачої національної гвардії Всевеликого війська Донського" терористичної організації "Луганська народна республіка".

У складі цього угруповання росіянин до серпня 2015 року на території Луганської області брав участь у веденні бойових дій проти підрозділів сил антитерористичної операції.

Нагадаємо, ОБСЄ повідомляють про озброєних росіян неподалік Маріуполя. У звіті місії вказано, що біля Саханки до патруля ОБСЄ на автомобілі з номерними знаками Російської Федерації під'їхали четверо озброєних чоловіків з автоматами та представилися громадянами Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції