Гуманітарні організації стурбовані закриттям пропускного пункту "Зайцеве"

Пункт закрили через обстріли.

Гуманітарні організації, що працюють в Україні, висловлюють серйозну стурбованість ситуацією, в якій опинилися тисячі цивільних осіб через тимчасове закриття пропускного пункт "Зайцеве".

"Це громадяни України, - літні люди та представники вразливих груп населення, які змушені годинами чекати в черзі на холоді, щоб отримати доступ до медикаментів і продуктів харчування, заощаджень і пенсій, щоб побачити своїх родичів. Обмеження також стосуються людей, що живуть на територіях поблизу "лінії розмежування"", - переконують у гуманітарних організаціях. 

Навіть тимчасове закриття одного або декількох контрольно-пропускних пунктів, за словами представників гуманітарних організацій, матиме серйозні наслідки для цих людей.

У разі загострення конфлікту цивільні особи можуть опинитися в небезпечних районах, залишившись один на один з насильством, ризиком вибухів мін і боєприпасів.

Гуманітарне співтовариство висловлює глибоку стурбованість наслідками таких дій для цивільного населення.

Зауважимо, що контрольно-пропускний пункт закрили через обстріли. 

Нагадаємо, що раніше в Зайцевому, що недалеко від окупованої Горлівки, під час нічних обстрілів бойовиками пошкоджено щонайменше шість будинків. Люди в населеному пункті не постраждали, але їм всю ніч довелося ховатися в підвалах.

Додамо, що протягом минулої доби бойовики на Донбасі продовжували обстрілювати сили АТО з різних видів зброї, у тому числі – важкої. В результаті бойових дій жоден український військовий не загинув, 2 поранено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: