Гуменюк розповіла, навіщо РФ використала іранські дрони після тритижневої паузи

Гуменюк розповіла, навіщо РФ використала іранські дрони після тритижневої паузи

Фото: Associated Press

За її словами, в РФ ще є дрони.

У ніч проти 7 грудня російські війська намагалися атакувати Україну дронами-камікадзе, які могли притримати 
для завдання "закріплювальнних ударів" по українській інфраструктурі.

Таку думку в ефірі телемарафону висловила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

За її словами, коли росіяни не атакують певною зброєю, не варто думати, що вона скінчилася. Shahed, наголошує Гуменюк, ще є у ворога. Саме тому "треба усвідомлювати, що не завжди відсутність ударів характеризує закінчення цієї зброї".

Окупанти підбирають тактику для того, щоб впливати на різні напрямки діяльності: на відкриті ділянки фронту, психологічно - на населення, а такожна тилові регіони.

"Зокрема, вони тримали ці дрони, певно, для "закріплюючих ударів" по інфраструктурі. Вони продовжують способи техногенного терору і намагаються створити енергетичну кризу в Україні. Саме тому вони спрямовують засоби ураження, такі як ракети, але вони більш високовартісні і використовують так само дрони. Ми попереджали, що ворог намагається вивчити і виснажити нашу ППО, яка не дозволяє їм повноцінно за розрахунками провести свій терор", - підсумувала Гуменюк.

Нагадаємо, у ніч проти 7 грудня Росія атакувала Україну іранськими ударними дронами. Українські захисники впоралися з 14 "тарантайками". До слова, дрони використали окупанти після тритижневої паузи.

Читайте також:

Перші наслідки нафтових обмежень: біля Туреччини – затор із кораблів з російським паливом

Перші наслідки нафтових обмежень: біля Туреччини – затор із кораблів з російським паливом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація