Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Олігарх нібито їздив на таємні зустрічі з головним "ДНРівцем".

Хакери з групи "Анонімний інтернаціонал" оприлюднили документи "силових структур ДНР", в яких йдеться про проведення переговорів між українським олігархом Рінатом Ахметовими та ватажком донецьких бойовиків Олександром Захарченком.

В документах, які нібито збиралися знищити "ДНРівці" йдеться про те, що Ахметов зі своїми наближеними людьми, серед яких були екс-депутат Юрій Іванющенко і кримінальний авторитет Михайло Ляшко ("Косий"), в жовтні 2014 року приїжджав на закриті "наради" до Захарченка та його оточення. Виходячи з документів, між ними були досягнуті певні домовленості про переділ впливу на окупованих територіях Донбасу.

Зокрема, в опублікованій документації йдеться, що на ключові посади "міністрів ДНР" повинні бути призначені люди Ахметова, а оточення Захарченка залишається на своїх "практично довічно із повним фінансовим забезпеченням"

Крім цього, у тексті документа зазначається, що Донбасу має бути надана "повна автономія", вугільна галузь Донбасу повинна перейти під крило злочинного угруповання з Єнакієвого, а Верховна Рада має прийняти Конституцію для Донбасу аналогічну Кримській 1991 року.

Після цієї зустрічі, за інформацією хакерів, Ахметов ще кілька разів зустрічався із Захарченком, однак суть і результати переговорів невідомі. Супроводжували олігарха на території, окупованій бойовиками "ДНР", бандити з воєнізованого підрозділу "Восток", яким командує ватажок Олександр Ходаковський.

"На виконання зазначених домовленостей між Захарченком О. В. і Ахметовим Р. Л., через деякий час після проведення виборів у "ДНР" 2 листопада 2014 року, головою Ради Безпеки Донецької Народної Республіки призначений колишній командир батальйону "Восток" Ходаковський О. С., повністю підконтрольний Ахметову Р. Л., який на постійній основі здійснював фінансування батальйону "Восток" і повністю керував діями Ходаковського О. С.", - йдеться в тексті опублікованих документів "ДНР".

Нагадаємо, раніше в Мережі опублікували секретні файли ватажків бойовиків "ДНР" компромат на Олександра Захарченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції