Хлібина врятувала життя воїна під Бахмутом: ворожа куля продірявила машину, рюкзак і застрягла у хлібі (фото)

Дивовижний порятунок стався під Бахмутом на Донеччині.

Під Бахмутом хлібина врятувала життя воїну.

Ворожа куля продірявила машину, рюкзак і застрягла у хлібі.

Про це написав журналіст Богдан Кутєпов та оприлюднив фото.

"Хліб лежить серед купи закривавленого одягу, спорядження та зброї. Таких куп у лісосмугах під Бахмутом зараз дуже багато. Це одна з них. Медики, рятуючи життя бійця, зрізають з нього одяг та спорядження, щоб мати доступ до ран, а іноді — аби пересвідчитися, що не проґавили на тілі маленької дірочки від уламка, через яку по дорозі до стабпункту боєць може непомітно стікати кров'ю. Це лише точка перегрузки. Відправивши "трьохсотих" далі по етапу, їхні автомати й гранати розряджають, підписують де чиє і потім слідом за еваками передають в частини, до яких належать поранені. А одяг — так і лежить купою, поки його не вивезуть десь подалі", - пише журналіст.

Нагадаємо, ситуація у Бахмуті Донецької області залишається дуже важкою. Збройним силам України вдається просуватися у місті. Втім, окупанти підтягують десантно-штурмові загони.

 ЗСУ завдали удару по розташуванню російських загарбників неподалік від Бахмута. Внаслідок прильоту було ліквідовано приблизно 20 загарбників, серед яких був командир та начальник штабу бригади і один з заступників командувача 2 АК. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація