Хомчак заявив, що агресія РФ на Донбасі є основною загрозою для безпеки усіх країн НАТО

Хомчак заявив, що агресія РФ на Донбасі є основною загрозою для безпеки усіх країн НАТО

Фото: УНІАН

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак телефоном переговорив із головою Військового комітету НАТО Стюартом Пічем.

Збройна агресія Росії на Донбасі є основною загрозою не тільки для безпеки України, а й для усіх країн НАТО.

Про це заявив головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак у телефонній розмові з головою Військового комітету НАТО, головним маршалом авіації сером Стюартом Пічем.

"Збройна агресія Росії на Донбасі є основною загрозою не тільки для України та її національної безпеки, а для безпеки та стабільності усіх країн Альянсу", - сказав Руслан Хомчак.

У розмові Хомчак подякував представнику НАТО за надану допомогу і підтримку Україні. Сторони теж особливу увагу приділили розвитку військового співробітництва між Альянсом і Україною і обговорили питання протидії розповсюдженню COVID-19, зокрема, вакцинацію від коронавірусу.

Своєю чергою, сер Стюарт Піч відзначив прогрес, якого досягли Збройні сили України і запевнив, що Альянс буде й надалі шукати шляхи для надання необхідної допомоги війську ЗСУ.

"Хочу відзначити як друг України прогрес, який досягли ваші Збройні Сили. Ми продовжуватимемо знаходити подальші шляхи надання необхідної допомоги українському війську", – зауважив головний маршал авіації сер Стюарт Піч.

Крім того, сторони домовилися координувати подальші спільні зусилля щодо поглиблення співробітництва між Альянсом та Україною у межах Програми розширених можливостей НАТО. Зокрема, і під час чергового засідання Військового комітету Альянсу з Україною цьогоріч у березні в Брюсселі.

Нагадаємо, що віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина назвала реформи, які важливі для вступу до НАТО.

Як заявляв очільник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, що Україні потрібен вступ до Європейського Союзу та НАТО для остаточного відриву від Росії

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

"Дуже скоро ми почуємо відповідь": Стефанішина про вступ до НАТО

"Дуже скоро ми почуємо відповідь": Стефанішина про вступ до НАТО

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Загострення на Донбасі: останні новини
Дата публікації
Перегляди
972
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація