Перейти до змісту
Хрестоматійний військовий подвиг. У Херсоні поховали героя Світлодарської дуги

Хрестоматійний військовий подвиг. У Херсоні поховали героя Світлодарської дуги

Смерть воїна гідна стати прикладом у підручниках для виховання майбутніх військових.

У Херсоні попрощались із загиблим бійцем 54-ї механізованої бригади Андрієм Байбузом, відомим за позивним "Ефа". Він загинув у бою на Світлодарській дузі ще 18 грудня, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

41-річний Андрій пішов до війська добровольцем, воював у "Правому секторі", потім підписав з армією контракт. Разом із ним служити пішла його дружина. Під час запеклого бою поблизу Світлодарська Андрій був поранений в обидві ноги. Коли його побратими відступали, він відстрілювався до останнього, прикриваючи всіх. Як тяжкопораненого, його мали забрати, але Байбуз відмовився і попросив замість себе винести пораненого молодого побратима. "Він вирішив, що забирайте молодого хлопця, а я залишусь тут, на прикритті. І потім куля снайпера поклала нашого друга "Ефу". Вічна йому пам'ять", - розповідають брати по зброї.

Тіло з непідконтрольної Україні території змогли забрати лише через тиждень після смерті героя. Пізніше експерти спростували чутки про те, що українців захопили в полон і катували. Фахівцями Дніпропетровського моргу було встановлено, що лейтенант Микита Яровий та солдат Андрій Байбуз загинули від отриманих несумісних з життям кульових поранень.

Відео У Херсоні попрощалися з загиблим у бою на Світлодарській дузі Андрієм Байбузом

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин