Ініціатива вже у наших руках: офіцер Нацгвардії про ситуацію на півночі Харківщини

Ініціатива вже у наших руках: офіцер Нацгвардії про ситуацію на півночі Харківщини

Бої за Харківську область / Фото: ТСН.ua

Противник використовує тактику щодо розтягнення наших сил на Харківщині.

Біля населеного пункту Липці Харківської області ситуація стабілізувалася і підрозділи Сил оборони проводять покращення свого тактичного становища.

Про це він розповів офіцер відділення розвідки бригади "Рубіж" Нацгвардії Віталій Литвин в етері "Еспресо".

"На Харківському напрямку наш підрозділ дуже ефективно стримував наступальні дії ворога в районі населеного пункту Липці. Зараз на цьому напрямку ситуація стабілізувалася і наші підрозділи проводять покращення свого тактичного становища. Тобто вже ініціатива в наших руках. Бійці бригади "Рубіж" зараз проводять штурмові дії та покращують своє становище", – зауважив офіцер відділення розвідки бригади "Рубіж" Нацгвардії.

За словами Литвина, на Лиманському напрямку противник постійно здійснює велику кількість артилерійських обстрілів, при штурмових діях  застосовує багато як техніки, так і особового складу. За сьогодні 25 травня також відбувалися бойові зіткнення, деякі бої тривають і дотепер.

"Загарбники будуть тримати позиції на Харківському напрямку попри втрати, доки не закінчаться резерви їхніх бригад, які вони там застосовують. Можна сказати, що у них не дуже обмежений ліміт боєприпасів. Вони зараз розуміють, що їм вдалося ефективно відтягнути наші сили, які ми й надалі там тримаємо. Противник використовує тактику щодо розтягнення наших сил на Харківщині. Надалі він буде тримати там деякі свої сили, якщо не відкриє нові фронти десь на Сумщині", – резюмував він.

Нагадаємо, волонтер розповів про ситуацію на Харківщині і заявив, що Вовчанськ перетворять на Бахмут. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація