Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інтенсивний бій, тиша і знову обстріл: бійці "Азову" розповіли про ситуацію на передовій під Горлівкою

Інтенсивний бій, тиша і знову обстріл: бійці "Азову" розповіли про ситуацію на передовій під Горлівкою

Військовослужбовці мріють про перенесення пункту дислокації на кордон.

Стрілецькі бої, інтенсивні, і по кілька годин, на мізерних відстанях, а далі - тиша. Потім - зненацька знову обстріл. Така ситуація тепер на передовій, у районі Горлівки. Позиції там тримають бійці полку "Азов". Хлопці зізнаються, що хочуть руху вперед і мріють про новий пункт постійної дислокації підрозділу - на державному кордоні. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Біля окупованої Горлівки не обстріли, а справжні бої, часто трапляється, що кількагодинні. Зазвичай вони спалахують ближче до вечора. Починається бій щоразу по-різному. Але тиша встановлюється, запевняють хлопці, за одним перевіреним сценарієм.

"Трошки даємо відсіч, потім трошки насипом зверху, скажімо так - ну і все. Вони замовкають", – каже військовослужбовець полку "Азов" з позивним "Олекса".

Вже за кілька десятків метрів, по інший бік від міцного укріплення, розташовані передові шанці окупантів. Там дуже часто, кажуть “Азовці”, аж надто останнім часом, з’являються геть не місцеві люди.

"Заїжджають такі люди, які переміщуються не як всі інші, і дивлячись на них, розумієш, що вони особливо не схожі на тих людей, які стоять постійно навпроти нас. Можливо, якісь снайпери, можливо, якісь спеціалісти", – каже військовослужбовець полку "Азов" із позивним "Бо".

Відео Бійці полку "Азов" мріють перенести пункт постійної дислокації на держкордон України

Стрілецькі бої – інтенсивні, по кілька годин, на мізерних відстанях, а далі - тиша. Потім - зненацька знову обстріл. Така ситуація тепер на передовій, у районі Горлівки. Позиції там тримають бійці полку "Азов". Хлопці зізнаються, що хочуть руху вперед і мріють про новий пункт постійної дислокації підрозділу - на державному кордоні.  

Бійці полку "Азов" мріють перенести пункт постійної дислокації на держкордон України

Колись це була одна із найдовших вулиць у Зайцевому. Нині - передній край української оборони. По інший бік від цього муру, зі зброєю у руках, впевнені військові, стоїть, однозначно, ворог. Але, з тими, хто складе зброю - вже після перемоги, визнають: доведеться говорити!   

"З людьми треба буде проводити величезну роботу! Дуже величезну! І настільки величезну, що мало не з кожною людиною", – каже військовослужбовець "Олекса".

Але хлопці переконані: передовсім, що ще до найпалкіших розмов повинно відбутися правосуддя і настати покарання. Це робота не на один рік і для всієї країни, визнають воїни. Натомість, у них є абсолютно чіткий план для свого бойового колективу.

"Сподіваюсь, що у майбутньому ППД буде уже на кордоні, наш!", – каже військовослужбовець із позивним "Сафолк".

І ці воїни не приховують, що перенесення пункту постійної дислокації полку на кордон в їхніх планах записане як короткострокова перспектива.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції