"История Отечества" і військові табори: як бойовики вербують дітей у лави терористів

У "ДНР/ЛНР" систематично проводять маніпуляційну роботу молоддю на окупованих територіях.

На Донбасі бойовики активно вербують неповнолітніх українців до терористичної діяльності.

Про це йдеться у статті "Дзеркала тижня".

Як зазначено, терористи масово, цілеспрямовано й систематично проводять злочинно-маніпуляційну роботу з дітьми та молоддю на окупованих територіях.

Зокрема, бойовики продемонстрували відкритий "Бригадою Восток" так званий "військово-спортивний літній табір для дітей та підлітків" в окупованому Донецьку.

"У таборі дітям віком від 10 до 17 років, хлопчики, і дівчатка — "курсанти" — вдягнуті у військову форму з шевронами СРСР та РФ, у декого — нарукавні нашивки "Военно-патриотический центр "Защитник отечества"; вони живуть у військових наметах, з ними проводять заняття з військової справи (теорія, тактика, поводження зі зброєю, стрільба тощо)", - йдеться в статті.

В Алчевську вербуванням дітей займається НЗФ "Бригада Призрак", яке прийняло до своїх лав 10-річну школярку Богдану Нещерет та видало їй "посвідчення ополченця". 

Окрім того, існує дитячий диверсійний батальйон ім. Св. Георгія Переможця, сформований на базі школи-ліцею в Ровеньках під проводом місцевого "священика" О. Авдюгіна.

""Історія Росії", "Основи православ'я" та військові дисципліни (тактика ведення бою, основи розвідки, снайперська майстерність, стрілецької та саперна підготовка) — ось чому вчаться діти", - зауважує видання.

Процеси вербування молоді значно активізувалися на окупованих територіях після створення там дитячо-юнацької організації "Российское движение школьников" (аналог піонерської організації СРСР).

"Для дітей 1–11 класів проводяться "уроки государственности", на яких дітям розповідають про "історичне зародження та становлення" так званих "ДНР" і "ЛНР", їх "державний устрій", "символіку", "нагороди", а також героїзовані біографії бойовиків і керівників (причому запрошуючи до слова самих терористів), а серед предметів з'явилися вигадані "Язык народов Донбасса", "Литература народов Донбасса", "История Отечества", "Уроки гражданственности Донбасса". Саме викладання здійснюється за завезеними російськими підручниками", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, що бойовики на Донбасі вербувають студентів для боротьби проти українських військових. Ватажки так намагаються компенсувати недоукомплектування командний склад взводів та рот.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: