Із Донецька повтікали радники та соратники вбитого ватажка бойовиків Захарченка - джерела ТСН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новим тимчасовим ватажком "ДНР" обрали Пушиліна.

Із окупованого Донецька до Москви почало тікати оточення вбитого ватажка бойовиків "ДНР" Олексанра Захарченка.

Про це ТСН.ua повідомили джерела в українській розвідці.

Зокрема, із Донбасу вже виїхали радники Захарченка Олександр Козаков і Олександр Пашин ("Север"). Також поїхав до Москви "Ташкент" - "міністр доходів та зборів ДНР" Олександр Тимофєєв, який був поруч із Захарченком у момент вибуху та отримав поранення..

Тим часом у "генпрокуратурі ДНР" назвали незаконним призначення Дмитра Трапезникова новим ватажком "республіки" після ліквідації у кафе "Сепар" Олександа Захарченка. Сьогодні ж "Народна рада ДНР" призначила тимчасовим виконувачем обов'язків головного ватажка донецьких бойовиків Дениса Пушиліна. Він нині очолює "Народну раду ДНР".

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції