Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кар'єр і завод українського мільярдера опинився на лінії фронту під "опікою" бойовиків

Українські військові досі чекають наказу відвоювати об'єкт.

На позиціях біля Докучаєвська військові на власні очі бачать феномен "гібридної війни". Це коли вночі з житлових районів окупованої території по них стріляє артилерія, а вдень під захистом людей із прапорами РФ на повну потужність працюють завод і кар'єр одного з українських багатіїв, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Спостерігаємо спалахи з населених пунктів. Вони самі розуміють, що ми не маємо права туди стріляти", - розповідає про нічні артилерійські атаки бойовиків військовий із позивним "Абрам". Він із побратимами тепер змушений пересуватися по власній землі практично навприсядки. "Отак пересуваємося. Зеленка осипалася, тепер ми, як на долоні", - пояснює військовослужбовець механізованої бригади.

Відео Поблизу Докучаєвська військові розповіли, як бойовики відстоюють власність олігархів

За словами бійців, теперішня війна могла б претендувати на статус класичної позиційної, якби не "гібридні" нюанси грошово-політичного походження, котрі не вкладаються у здорову голову. Позиції ворогів розділяє кар'єр, який щодня працює на повну потужність. Він належить українському мільярдеру, а захищають це майно російські найманці та сепаратисти з організації "ДНР". Військові переконані, що об'єкт давно можна було б відбити і завдяки цьому вирівняти лінію фронту, а окупантів ще міцніше затиснути в Докучаївську. Однак команди немає. "З того боку нас провокують, а так наше діло – тільки спостерігати", - констатують солдати.

Як уже повідомлялося, напередодні позиції українських військових на Донеччині спробували атакувати проросійські найманці з боку окупованої Оленівки. Група диверсантів із двох снайперів і трьох чоловік прикриття наблизилася до опорного пункту військових, але дістала відсіч і відступила.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції