Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Киргизький найманець "ЛНР" розповів про тактику російської армії на Донбасі

За його словами, російські військові вже сформували на Донбасі цілий артилерійський дивізіон.

Російська армія, яка бере участь у війні в Україні, намагається виконувати функції стримування. Таку думку в інтерв'ю киргизької службі радіо "Свобода" висловив найманець Намас, який брав участь у бойових діях на Донбасі з серпня минулого року.

Він вважає, що сили місцевих жителів, які взяли зброю і стали терористами, взагалі не представляють загрози для української армії. При цьому він додав, що техніка й особовий склад відправляє Росія.

"Мені здається, російська сторона могутніша (за українську). Останнім часом їм почали постачати 152-міліметрові гаубиці. Вони дуже потужні - 22 кг тротилу. Цих гаубиць цілий дивізіон", - сказав Намас.

При цьому найманець зазначив, що всі знають про присутність російських військових на території України. "Вони навіть в приватних бесідах кажуть, що без Росії там нічого робити. Тому що, хто там воює. Не думаю, що це зброя, яку вони захопили в ході боїв. Ця зброя в принципі не захоплюється. Вона повністю знищується при попаданні "Градів", інших снарядів", - додав він.

Намас також зазначив, що він розмовляв з українськими військовополоненими і повністю розуміє, чому вони пішли воювати. За його словами, українські силовики захищають територіальну цілісність і суверенітет своєї країни, що він також зробив у разі зовнішньої агресії проти Киргизстану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції