Кіровоградський полк спецпризначення почали тренувати інструктори НАТО

НАТІвці запевняють: рівень підготовки українців доволі високий

Кіровоградський полк спецпризначення, який місяць тому ввійшов до складу сил спеціальних операцій, почали тренувати інструктори НАТО, йдеться в ТСН.16.45.

Тренування цілодобові на домашньому полігоні військових розвідників. Спецпризначенці вдосконалюють свої навички з тактики ведення бою, орієнтування на місцевості та надання першої допомоги. Досвідчені інструктори альянсу вчать кіборгів із третього полку спецназу. Навчання відбуваються одразу на кількох локаціях.

"В нього є ряд цілей, які він має знищити зі статичного положення з різних місць: тобто лежачи, з коліна. Після чого він переміщується і відпрацьовує стрільбу в русі прямо, в русі вліво-вправо. Потім він відпрацьовує стрільбу на точність", - уточнює інспектор.

На сусідньому майданчику відпрацьовують стрільбу на швидкість. Поряд вчать головному: як знищити супротивника і вцілити самим. У Збройних силах країн Альянсу життя підготовленого бійця найвища цінність.

"В радянській армії всіх підіймало гасло"Ура, за батьківщину". Кричали двоє, а гинули – усі", - каже НАТівець.

Цих знань бракувало Роману та побратимам, які у складі добровольчого корпусу тримали позиції у Пісках. Досвід вони здобували у бою, на крові побратимів. Але, переконує тепер вже спецпризначенець, і після двох років війни вчитися є чому.

"Вони бачили війну, вони пройшли Афганістан, Ірак і вони нас вчать тому, що ми за "совєтськими" стандартами ще не бачили. Тут динамічна стрільба, стрільба в русі, зміна напрямку стрільби, зміна мішені", - каже боєць.

Спілкуються англійською. Бувалі військові розвідники досконало володіють цією мовою. А от молоді бійці неабияк радіють додатковій мовній практиці.

Знімати самих інструкторів командування заборонило. Не на камеру НАТІвці запевняють: рівень підготовки українців доволі високий. Тому це радше обмін досвідом, ніж навчання.

ВідеоКіровоградський полк спецпризначення почали тренувати інструктори НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: