Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін заявив, що Росія пропонує “тотально фейкову місію” ООН на Донбасі

Москва наполягає на тому, що миротворці можуть лише “супроводжувати” спостерігачів ОБСЄ вздовж лінії зіткнення.

Питання миротворців ООН на Донбасі вперше було обговорено у «нормандському форматі», проте позиції сторін є абсолютно різними.

Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін, - — пише Укрінформ

За його словами, сторони по-різному розуміють домовленості, абсолютно по-різному розуміють, якою має бути місія. Російська сторона пропонує “тотально фейкову місію”, з фейковим захистом СММ; українська позиція: це має бути реальна місія з реальним мандатом, для всього Донбасу, яка впливає на ситуацію (адже “просто ходити разом з СММ”, немає жодного сенсу), яка поступово перебиратиме контроль на всій окупованій території, яка матиме реальний мандат, мандат впливу, мандат щодо роззброєння, спільного з ОБСЄ контролю над відведенням важкої зброї та її пошуку.

 

 

 

Фотогалерея На Батьківщину повернулись українці після року миротворчої місії в Конго (6 фото)

 

Позицію Росії щодо миротворчої місії Клімкін назвав “ще гіршою”, ніж здавалося спочатку: наразі Москва наполягає на тому, що миротворці можуть лише “супроводжувати” спостерігачів ОБСЄ вздовж лінії зіткнення та на окупованій території, але не здатні робити нічого іншого. 

 

ВідеоТуреччина підтримує введення миротворців ООН на Донбас

У Стамбулі Петро Порошенко зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом та міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоґлу. Турецька сторона заявила, що підтримує розгортання миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу, та навіть готова взяти в ній участь.

Туреччина підтримує введення миротворців ООН на Донбас

 

Нагадаємо, що раніше спецпредставник Держдепу США Курт Волкер розкритикував пропозицію РФ щодо миротворців на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції