Коли Україна отримає ракети GLSDB: у Bloomberg назвали терміни

Автор
Христина ГоловчакХристина Головчак
Дата публікації
Перегляди
8029
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коли Україна отримає ракети GLSDB: у Bloomberg назвали терміни

Фото SAAB AB / Фото: Фото з відкритих джерел

До нового пакету допомоги для Україіни також увійдуть протипіхотні міни Claymore

США виділять Україні новий пакет допомоги. До нього увійдуть високоточні далекобійні ракети GLSDB виробництва Boeing суму до 200 мільйонів доларів.

Про це інформують співрозмовники Bloomberg.

Як передає видання, ракети зараз лише на замовленні у виробника. В Україні ж вони можуть з'явитися через дев'ять місяців після укладання контракту.

Зазначимо, що бойова частина боєприпасу призначена для ураження укріплених цілей до 150 км і може пробити до метра залізобетону. Крім того, вони поєднують авіабомбу малого діаметра, яка керується супутниками GPS і армійською ракетою.

Також у США представили 250-фунтову бомбу малого діаметру з GPS-наведенням 2006 року. Особливість зброї полягає в тому, що після запуску з установки HIMARS бомба відділяється від ракети в польоті, розкриваючи мінікрила, і летить до своєї мети, визначеної по GPS.

Відомо, що у новий пакет також увійдуть протипіхотні міни Claymore, 155-мм снаряди Excalibur з GPS-наведенням, обладнання підтримки ракет Patriot і переносні ракетні установки Mk 153.

Нагадаємо, що далекобійна зброя надана США дозволить з контрольованої Україною території вражати цілі до узбережжя Азовського моря. 

Водночас Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що західна зброя не буде залучена до атак на територію Росії.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8029
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація