Колишній боєць полку "Азов" взяв участь у пропагандистському шоу бойовиків "ДНР"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В "Азові" засудили вчинок свого колишнього побратима.

Колишній боєць полку "Азов" Михайло Бурмистенко із позивним "Бон" взяв участь у пропагандистському шоу із бойовиками "ДНР".

Відповідне відео було розміщено на Youtube-каналі Grey Zone.

На відео четверо чоловіків, серед яких і Бурмистенко, обговорювали події лютого 2015 року, а саме – Широкинську операцію. Тоді після обстрілів Маріуполя проросійськими найманцями полк "Азов" почав наступальну операцію аби посунути лінію фронту від міста. Тоді і відбулися найбільш криваві бої за Широкине.

У відео були використані фрагменти тодішніх боїв, а самі учасники розповідали різні історії про хід бойових дій у той період.

У полку "Азов" уже прокоментували це відео і засудили участь свого колишнього бійця у цьому шоу.

"Бійці полку "Азов" категорично засуджують вчинок ветерана нашого підрозділу. На нашу думку, будь-яка участь бійців української армії у фрік-шоу загарбників є неприпустимою. Такі дії ‒ на руку нашому ворогові, адже інформаційні баталії відіграють важливу роль у російсько-українській війні, що вже шостий рік триває на Донбасі", - зазначили там.

В "Азові" нагадали, що під час операції загинуло 11 бійців полку, але вона завершилась успішно.

"Брати участь у шоу, які пропагандують дії загарбників – жалюгідний вчинок, на який не міг піти справжній український воїн, захисник. І на нього не мав права азовець! Пресслужба "Азову" наголошує на тому, що під час війни доцільною є лише єдина мова, якою варто спілкуватися з ворогом – це мова зброї, а ніяк не діалоги з загарбником у прямих ефірах", - вважають "азовці".

Нагадаємо, бійці полку "Азов" в ніч на 29 серпня 2019 року на околицях Зайцевого ліквідували цілу ворожу групу бойовиків. Група хотіла вчинити диверсію, щоб зірвати перемир'я.

Відео "Захисники - не терористи": бійці полку "Азов" зібрались біля Міністерства закордонних справ

Вимагають від дипломатів відреагувати на заяву 40 американських конгресменів, які надіслали лист держсекретарю США з пропозицією внести "Азов" до переліку терористичних організацій. Окремі політики з палати представників США називають азовців екстремістами. На що самі бійці апелюють: полк є офіційним підрозділом Національної гвардії України.    

"Захисники - не терористи": бійці полку "Азов" зібрались біля Міністерства закордонних справ

Залиште свій коментар

Вибір редакції