Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Командир "ліквідаторів" ворожого БМП розповів, для чого потрібне перемир'я на Донбасі

Перепоною до перемоги українських військових на Донбасі є кадровики із ЗС Росії

Командир роти 72-ї ОМБр Василь, якому із вдячністю телефонував президент Петро Порошенко за знищення ворожого БМП, в інтерв'ю ТСН розповів, до якого часу і навіщо необхідне перемир'я на Донбасі.

За словами військового, перемир'я потрібно для того, щоб українські ЗСУ "назбирали" достатньо сил та засобів, щоб потім "переламати ситуацію у свій бік".

При цьому, командир роти підкреслив, що важкість ведення боїв зумовлена ще й тим, що Росія постійно перекидає на Донбас кадрових військових.

"Якби ми зараз воювали тільки з беззахисними шахтарями і трактористами, ми б могли їм надавати по вухах і прогнати до кордону. Всі знають, що відбувається, коли у нас все вдається добре. Росія вводить регулярні частини і все закінчується. З російськими кадровими військовими ми не зовсім готові воювати. Вчимося тільки", - сказав він.

Нагадаємо, що командир роти 72-ї ОМБр Василь пояснив, що під Новотроїцьким українські військові діють в умовах "повільної війнушки". Він також розповів, що  бої з ворогами відбуваються хвилями. Українські військовослужбовці відповідають на атаки бойовиків, якщо це не провокації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції