Командира батареї "Київської Русі", який вивів з-під Дебальцевого 55-х бійців, арештували у Краматорську

Харківська військова прокуратура підтвердила інформацію про переведення Євгена Ткачука до Краматорська.

Командиру батареї Євгену Ткачуку, який вивіз з-під Дебальцевого 55 бійців батальйону "Київська Русь", суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Про це розповів ТСН.ua заступник командира батареї 25-го окремого мотопіхотного батальйону Олег Потайчук, який на часі разом із рештою бійців батареї перебуває у Харкові.

За його словами, вночі проти 3 лютого Ткачука перевезли у Краматорськ та одразу відправили у суд.

"Вчора я спілкувався з адвокатом, там вже знайшли одне порушення, на підставі якого його з Харкова вночі вивезли до Краматорська, вдень пред'явили звинувачення і одразу ж суд визначив йому міру запобіжного заходу - взяти під варту. За моєю інформацією, він знаходиться у Краматорську", - повідомив Потайчук.

Боєць також додав, що сьогодні, 4 лютого, він особисто зустрічався з міністром оборони Степаном Полтораком. "Він сказав, що це під його особистим контролем", - повідомив Потайчук.

Військовий прокурор Харківського гарнізону підтвердив інформацію про переведення Ткачука до Краматорська. "Ми передали справу за підслідністю до Головної військової прокуратури ГПУ і відповідно написали листа про його переведення у Краматорськ, в ізолятор тимчасового утримання. Ми провели першопочаткові слідчі дії, усіх опитали за цими обставинами і передали справу далі", - повідомив Андрій Глумаков.

Зв'язатися із Генеральною прокуратурою України ТСН.ua на часі не вдалося.

ВідеоКомандира можуть засудити за виведення бійців з оточення під Дебальцевим

2 лютого повідомлялося, що Ткачука затримали на 72 години за обвинуваченням - невиконання наказу. Однак бійці батареї, яких Ткачук вивів з-під обстрілу, запевняють, що ніяких наказів їм не надходило.

Заступник командира батареї Олег Потайчук зазначив, що його та інших бійців починають звинувачувати у боягузтві через те, що вони залишили поле бою. "Ніхто, я впевнений у своїх людях, жодна людина не боягуз. Я з кожним готовий піти в бій. Я знаю, що кожен прикриє собою свого товариша", - заявив на це Потайчук.

"Всі бійці, які вийшли з-під артилерійського удару, бомбардувань, з цих оточень, всі як один готові взяти зброю і піти назад, але не на таких умовах - без всякої техніки, без нічого", - наголосив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: