Командувач Сухопутних військ підтвердив посилення позицій біля Азову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це пояснюється реакцією на дії РФ на морі.

Україна посилила військову присутність вздовж узбережжя Азовського моря через агресивні дії РФ. Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Сергій Попко.

"У відповідь на агресивні дії Російської Федерації в Азовському морі, за рішенням Генерального штабу Збройних Сил України, посилене угрупування Збройних Сил, в тому числі Сухопутних військ, на Азовському напрямку", - повідомив він у соціальних мережах.

ВідеоДерждеп США звинуватив Росію в агресивному тиску на Україну в Азовському морі

Державний департамент США закликав Москву припинити тиск на міжнародні водні перевезення в Азовському морі і Керченській протоці. Речниця Дерджепу Гізер Нойєрт заявила - за останні два тижні Росія не дозволила допливти до українських портів щонайменше 16 комерційним кораблям. У Вашингтоні дії росіян назвали ще одним прикладом кремлівської кампанії, спрямованої на дестабілізацію України.

Держдеп США звинуватив Росію в агресивному тиску на Україну в Азовському морі

Офіцер пояснив, що вжиті заходи покликані забезпечити контрольованість ситуації в регіоні, підтримати українські кораблі та посилити надійність оборони узбережжя. "Організуємо постійну присутність і контроль району силами загальновійськових бригад та бригад територіальної оборони, підрозділів ракетних військ і артилерії, підрозділів армійської авіації", - конкретизував командувач.

На початку вересня повідомлялося, що Україна планує посилити військово-морську присутність в Азовському морі, створити там корабельно-катерного угрупування ВМС ЗСУ та розбудувати відповідну інфраструктуру. Такі заходи спрямовані на захист національних інтересів у південних регіонах, акваторіях Азовського і Чорного морів. Також за дорученням РНБО Кабмін має ухвалити Морську доктрину України та удосконалити нормативно-правову базу захисту національних інтересів в акваторії морів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції