Комбат "ОУН" розповів про ситуацію біля Пісків: військові б'ють бойовиків і снарядів не шкодують

Борис Гуменюк повідомив, що на часі триває запекла позиційна війна.

Постійний обстріл Пісків на Донеччині продовжується "стабільно". Про це повідомив ТСН.ua командир батальйону "ОУН" Борис Гуменюк.

"Йде постійний обстріл Пісків. Постійно закидають нам, що називається, за комірець, - туди, де Тоненьке, Опитне тощо, тобто в тил. Хоча це вже не тил, це вже поле бою, просто глибина фронту дуже велика. Відтак Тоненьке знаходиться під таким самим масованим артилерійським обстрілом, як і Піски, хоча передова - у Пісках", - розповів Гуменюк.

На часі активних наступальних дій ні з нашого боку, ні з боку ворога немає, додав комбат. За його словами триває "позиційна війна, але війна запекла".

Техніки та особового складу також вдосталь.

"Принаймні те, як зараз працює наша артилерія, добровольцям подобається. Якщо раніше, у зв'язку з існуванням режиму припинення вогню, іноді, коли по нас стріляли, доводилося просити у військових, щоб вони відкрили вогонь артилерії у відповідь, адже у нас важкого озброєння немає, то тепер просити не доводиться. Військові б'ють і снарядів не шкодують. Я думаю, що ворогу там несолодко, дуже несолодко", - зазначив Гуменюк.

Крім того, на часі не надходило даних щодо загиблих або поранених ні по "Дніпру", ні по "Правому сектору", ні по 93-й бригаді.

Раніше повідомлялося, що "Правий сектор" ледве не голіруч тримає Піски під обстрілами бойовиків. 29 січня командир роти Добровольчого українського корпусу ПС говорив про катастрофічну нестачу зброї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: